7 Ekim 2008 Salı

2. yaz tatilimiz


Bu sene ikinci tatile Akıllı Bebek vasıtasıyla tanıstıgım Ozlem'lerle gittik. Sorgun'da Club Voyage'tan genel anlamda memnun kaldık, yemekler ve hizmetler gayet iyiydi, odalar hargun temizleniyor, restoranlar da gayet ferahtı. Yazın giden bir kac kisi pek memnun kalmamıstı, ama herhalde sezon sonu oldugundan cok yogunluk yoktu ve biz memnun kaldık. Tek sıkıntı denizin ogleden sonra bulanıyor olmasıydı. Tabii bir de donuste Doruk hastalandı ne yazık ki :(
Tatil koyunun bir de Lunapark'ı vardı, ama bizim uc yavru pek hoslanmadı durust soylemek gerekirse

Bu rengarenk trene bile binerken pek istekli degildiler ne yazık ki. Gerçi 2. defa gidişimizde bu sefer Ataberk ile yanyan bindiler, ben binmek zorunda kalmadım.

Daha sonra ucaga binemeye de razı ettik neyse ki, ama bu sefer yalnız bindirmeye ben de cesaret edemedim.


Gun icinde genelde yesilliklerde kosturuyorlardı, tabii biz de arkalarından. Doruk daha cok Azra ile oynadı, Ataberk'in hızına yetişmesi mümkün olmadığından.

Hava da guzel olunca, uykudan uyandıktan sonra hep beraber solugu yesilliklerin uzerinde alıyorduk, cocugu olan butun diger ebeveynlerle beraber :)Cocuk klubunde sadece yarım saat duruyorlardı, sonra sıkılıp kacıyorlardı hemen. Zaten Doruk hastalıgı da maalesef bu oyun grubunda kaptı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder