7 Ağustos 2008 Perşembe

Cıvıl Kafe Bulusması


Hafta sonu Ozlem ve Banu teyzeleri ve arkadaslarıyla Cıvıl Kafe’ye gittik, Kavacık’ta
Neyse gelelim hikayemize, cumartesi gunu dedigim gibi Cıvıl Cıvl KAfe’ye gittik, Özlem netten bulmus. Kavacık’ta. Ortam simdiye kadar gittigimiz cocuk-ebeveyn kafelerine gore en ferahıydı, oncelikle bunu soyleyeyim. Ozellikle acık havalar icin gidilebilir, ancak cok ruzgarlı. Ve hosuma gitmeyen 1-2 seyi de sizlere soyleyeyim de sonra tavsiye etti, bak boyle sorunlar cıktı demeyin. Cumartesi-Pazar sabahları saat 14’e kadar brunch var, ancak bruncha gitmeyip bizim gibi saat 13:30 civarında giderseniz canınız sıkılabilir. Çünkü internet sitelerinde bununla ilgili bir uyarı yapmamalarına rağmen o saatten once sipariş almıyorlar. Yani yanınızda cocukla gitseniz ve cocuk ac Nitekim ben oğluma soyledigimbile olsa maalesef size servis yok kofte-makarnayı ancak 14:30’da alabildim.

Dedigim gibi cok guzel, genis bir bahceleri var, ve orada da bir tavsan, ve bizimkiler tavsanı gorunce mutluluktan cıldırdılar


Dediğim gibi kocaman güzel bir bahce vardı, ortada da mustakil bir ev ve icine oyun evi kurmuslar, ama yine eksik gordugum birdiğer konu, bu kadar çocuklara yönelik bir yer yapıp, bez açmak için bir köşe ayarlamayı atlamışlar ve çocuğunuzun altını sandalyelerde açmanız gerekiyor.

Neyse yine güzel seylerden bahsedelim
İcerde cok guzel bir oyuncak ev vardı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder